Каська допитують у ГПУ

Середа, 13 квітня 2016, 11:11

Екс-заступник генерального прокурора Віталій Касько прибув на допит у Генеральну прокуратуру.

Близько 10 ранку він поспілкувався з журналістами на вході до ГПУ.

Касько не знав, як довго триватиме допит, повідомляє кореспондент "Укрінформу".

"Я вийду і все прокоментую", - запевнив він.

Як відомо, НАБУ 26 січня 2016 розпочала розслідування по квартирах Каська по 5 статтях. Спеціалізована антикорупційна прокуратура 8 квітня  передала цю справу Національній поліції.

Попри норми КПК, ГПУ розпочала власне розслідування справи 12 лютого.

Вночі 10 квітня вночі на вулиці прокуророри вручили Каську підозру у вчиненні злочину. Вона стосується справи щодо шахрайства з нерухомістю.

Згідно з підозрою, у 2003 році Касько отримав службову однокімнатну квартиру в Печерському районі столиці, яку пізніше, за даними прокуратури, приватизувала його матір, що вже проживала у трикімнатній квартирі в Києві.

У 2010 році Касько знову звернувся до Генпрокурора щодо надання йому службової квартири. Він повідомив, що проживає з дідусем, матір'ю та сестрою. Родині Каська виділили трикімнатну квартиру в тому ж Печерському районі - на бульварі Дружби народів, 14-16, площею 155 кв. м.

У грудні 2010 року Касько звільнився з ГПУ і працював як адвокат. За два місяці до звільнення з ГПУ трикімнатну квартиру, виділену родині Каська, виключили з переліку службових.

У березні 2016 року Генпрокурор Віктор Шокін через суд добився арешту квартири свого екс-заступника Каська на бульварі Дружби народів, 14-16.powered by lun.ua