Шокін арештував 3-кімнатну квартиру Каська

Понеділок, 28 березня 2016, 13:58
Шокін арештував 3-кімнатну квартиру Каська
gp.gov.ua

Генпрокурор Віктор Шокін домігся арешту квартири свого екс-заступника Віталія Каська на бульварі Дружби народів, 14-16, у Києві.

Про це свідчить ухвала Печерського райсуду Києва від 22 березня, пишуть "Наші гроші".

Арешт накладено в рамках кримінального провадження №42016000000000470 від 12 лютого 2016 року.

 
Арешт квартири Каська

За версією слідчих, Касько вчинив шахрайство, надавши недостовірну інформацію про відсутність постійного житла у Києві та через завищення фактичної кількості членів сім’ї  у 2010-2014 років незаконно заволодів квартирою у столиці.

У 2003 році Віталій Касько отримав службову однокімнатну квартиру у Печерському районі, яку пізніше приватизувала його матір, яка вже проживала у трикімнатній квартирі в Києві.

У 2010 році Касько знову звернувся до генпрокурора щодо надання йому службової квартири. Він повідомив, що проживає з дідусем, матір’ю та сестрою. Відтак родині Каська виділили трикімнатну квартиру в тому ж Печерському районі. Йдеться про квартиру на бульварі Дружби народів, 14-16, площею 155 кв. м.

Трикімнатна квартира у цьому житлокомплексі меншої площі зараз продається за 8,50 млн грн. Таким чином квартира Каська може коштувати 10 млн грн, пише видання.

У грудні 2010 року Віталій Касько звільнився з ГПУ і працював як адвокат. За два місяці до звільнення з Генпрокуратури 3-кімнатну квартиру, виділену родині Каська, виключили з числа службових.

У березні 2014 року Касько одноосібно її приватизував. Відповідне клопотання до відділу приватизації державного житлового фонду спрямував заступник генпрокурора Микола Банчук.

 

На момент приватизації квартири Віталій Касько не працював у прокуратурі. Заступником генпрокурора його призначили лише у травні 2014 року.

Касько написав заяву про відставку 15 лютого 2016 року, через три дні після відкриття кримінального провадження проти нього. Відставка Каська відбулася в день, коли президент Петро Порошенко закликав генпрокурора Шокіна піти у відставку.

Шокін заяву про відставку написав, але його досі не звільнено: Верховна Рада ще не розглянула його заяву.

Свого часу Касько заявив, що Шокін нав’язував йому інструкції народного депутата від президентської партії "Блок Петра Порошенка" Ігоря Кононенка, а також відсторонив від розслідування справи так званих "діамантових прокурорів".

У реєстрі майнових прав є дані, що мати екс-заступника генпрокурора Галина Касько у 2013 році купила квартиру площею 50 кв. м. у Києві на вул. Краківська, 13-б (Дніпровський район).

Також вона має земельні ділянки 0,22 га у селі Нові Петрівці Київської області, де знаходиться незвершений будинок. Землю їй подарували у грудні 2015 року, а раніше вона належала самому Віталію Каську, який у 2009 році отримав її у подарунок від невідомої особи.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування