З Донбасу до РФ вивезли тіла 38 військових, бойовиків "комплектують" в'язнями

Субота, 16 квітня 2016, 15:14

В ніч на 16 квітня до Росії через колишній пункт пропуску "Донецьк" (РФ) вивезено тіла 38 загиблих російських військовослужбовців.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони України.

За даними ГУР, розвідувальні підрозділи 1 АК (Донецьк) ЗС РФ, які здійснюють диверсійно-розвідувальні акції у районі н.п.Авдіївка, понесли чергові втрати особового складу.

"14 квітня отримали поранення 9 військовослужбовців 11 окремого мотострілецького полку (Макіївка). 15 квітня до Центральної міської клінічної лікарні №9 та Міської клінічної лікарні №5 з районів н.п.Ясинувата та Новотроїцьке доставлено 9 загиблих та 11 поранених військовослужбовців із складу окремого штурмового батальйону (Донецьк), 3 (Горлівка) та 100 (Донецьк) окремих мотострілецьких бригад", - повідомили у ГУР.

Як зазначили у розвідці, командування 1 АК ЗС РФ намагається доукомплектувати з’єднання та частини особовим складом шляхом дострокової амністії ув’язнених за кримінальні злочини, які відбувають покарання у пенітенціарних закладах Донецької області.

Це пов'язано із значними бойовими втратами, масовими випадками дезертирства з передових позицій та збільшенням кількості бажаючих звільнитись з військової служби. 

"У пенітенціарних закладах Горлівки, Тореза та Сніжного проводяться агітаційні заходи, ув’язненим пропонується повна амністія з погашенням судимостей та "підйомні" у розмірі 10 тис. російських рублів", - заявили у ГУР.

Зокрема, для подальшої підготовки та направлення до передових підрозділів у район н.п.Мар’їнка у пенітенціарних закладах передбачається відібрати близько 300 осіб. powered by lun.ua