У Путіна прокоментували розмову з Порошенком про Савченко

Вівторок, 19 квітня 2016, 15:44

У президента РФ Володимира Путіна підтверджують, що тема Савченко обговорювалася під час розмови з президентом України Петром Порошенком.

Про це заявив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков, передає Інтерфакс-Україна.

Кажучи про розмову, що відбулася напередодні між президентом РФ Володимиром Путіним і президентом України Петром Порошенком, Пєсков зауважив, що "єдине формулювання, яким би ми хотіли обмежитися, - це те, що обговорювалася доля Савченко, і обговорювалася доля російських громадян двох, які вчора були засуджені".

"Також ми вчора, власне, повідомили, що до Савченко буде допущений генеральний консул України в Ростові-на-Дону. От поки це вся інформація, яку ми готові надати за результатами цієї розмови", - сказав прес-секретар.

У той же час прес-секретар МЗС РФ Марія Захарова заявила, що питання Савченко та заарештованих в Україні Єрофєєва і Александрова буде вирішуватися в рамках законодавчого поля.

"Що стосується долі Савченко, вона буде вирішуватися у відповідності до російського законодавства. Долею російських громадян, які були захоплені на території України, ми займаємося практично в щоденному режимі, просимо про зустрічі, наші дипломати їх відвідують, ми сприяємо в пошуку адвокатів, здійсненні контактів з родичами", - сказала вона журналістам.

Так вона відповіла на прохання прокоментувати винесення вироку росіянам Олександру Александрову і Євгену Єрофеєву.

"Ці всі питання будуть вирішуватися в законодавчому полі", - додала Захарова.

Президент Петро Порошенко сподівається, що під час розмови з президентом РФ Володимиром Путіним у понеділок вдалося узгодити алгоритм повернення української льотчиці Надії Савченко.powered by lun.ua