Україна готова до обміну полонених 50 на 25

Середа, 20 квітня 2016, 16:35

Україна очікує напередодні Великодня звільнення 25 заручників, які знаходяться на непідконтрольною Україні частині Донбасу.

Про це повідомила в Facebook прес-секретар Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

"Звільнення незаконно утримуваних осіб стало головною темою сьогоднішньої зустрічі в Мінську. Напередодні Великодня Україна очікує звільнення 25 заручників, які знаходяться на непідконтрольною Україні частини Донбасу", - написала вона.
 
"Ми також можемо констатувати певний прогрес у справі звільнення нашої льотчиці Надії Савченко і очікуємо її повернення в Україну", - додала Оліфер.

Також, представник України на зустрічі віце-спікер Ради Ірина Геращенко написала на своїй сторінці у Facebook, що "натомість, українська сторона готова передати 50 осіб, яких розшукують представники окремих регіонів Донецької області".

Як відомо, раніше Порошенко заявив, що під час цієї розмови узгодив з Путіним алгоритм звільнення Надії Савченко.

Пізніше Порошенко зателефонував Савченко, яку тримають у російському СІЗО. В результаті вона погодилась тимчасово припинити голодування.

У середу спікер Ради Федерації РФ Валентина Матвієнко заявила, що не виключає можливості обміну Надії Савченко на двох ГРУшників.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: