Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Данилюк покаявся після того, як його "притисли" журналісти

Четвер, 21 квітня 2016, 14:51

Міністр фінансів Олександр Данилюк офіційно зізнався, що є директором трьох компаній, після того, як журналісти повідомили його про підготовку відповідного сюжету із доказами.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила  журналіст програми "Схеми", проекту "Радіо Свобода", Наталія Сідлецька.

"Міністр офшорних фінансів. Так мав називатися наш сюжет - про Олександра Данилюка, що очолив Мінфін в уряді Гроймана. Це той, що з трибуни Ради обурено запевняв: "У мене немає офшорів!" І оголосив перші кроки з деофшоризації", - написала Сідлецька.

Журналістка повідомила, що отримала підтвердженні з офіційних реєстрів Кіпру, що Олександр Данилюк донині директор двох кіпрських фірм, які ще й засновані третьою - з Кайманових островів.

"Це найбрудніша офшорна пральня світу. Щоб отримати позицію міністра для сюжету - вчора на засіданні уряду ми передали Данилюку документи на підтвердження з проханням про коментар. Після чого міністр написав мені, що увечері запросить нас на інтерв'ю і все пояснить. Але знову збрехав. Запрошення я не дочекалась, а міністр більше не відповідав", - зазначила Сідлецька.

Натомість у четвер Данилюк публічно "покаявся" у соцмережі і визнав, що дійсно не задекларував свої офшори. Він заявив, що внесе правки в декларацію.

"А я нагадаю, що така можливість безкарно "правити " свою декларацію - вже після викриттів - мала вже давно відійти в минуле. Утім, нею і досі прикриваються навіть ті, хто позиціонує себе як завзяті антикорупціонери. Система електронного декларування досі не запущена", - заявила Сідлецька.

Як відомо, перед призначенням на посаду міністра з'явилася інформація, що Данилюк, працюючи на держпосадах в Україні, залишався директором лондонських компаній Rurik Real Estate Investment і CEE Investment&Advisory LLP.

Повідомлялося, що обидві структури зареєстровано за однією адресою. Данилюк все заперечував.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: