У ГПУ почали справу проти "смотрящего" Ахметова у Запоріжжі

Четвер, 21 квітня 2016, 15:29

Генеральна прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо створення та діяльності злочинного угрупування в Запоріжжі.

Про це у четвер під час брифінгу заявив прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко.

"Сьогодні до нас зайшло звернення народних депутатів України від парламентської коаліції, які звертають увагу, на жаль, що, на їх думку, у Запоріжжі одна з осіб знов називає себе "смотрящим", створене злочинне угрупування щоб взяти під контроль місцеву владу, бюджетні потоки і незаконно намагається впливати на правоохоронців", – сказав він.

Куценко також додав, що мова йде про олігарха і заявив, що "всі знають, який комбінат в Запоріжжі розставляє тих чи інших осіб до влади". Очевидно, що мова йде про комбінат "Запоріжсталь" і його власника Ріната Ахметова.

Втім ім'я самого "смотрящего" Куценко не назвав.

Також він обурився, що у Запоріжжі були проведені мітинги з вимогою звільнення місцевого прокурора. За словами Куценка, людей на цей мітинг звозили централізовано з меткомбінату, а причиною стало виявлення прокуратурою постачання у заклади освіти неякісного харчування для дітей.

Як відомо, ще взимку Генпрокуратура заявляла, що підозрює мера Запоріжжя Володимира Буряка, який раніше працював на "Запоріжсталі", у змові з комбінатом для проведення оборудки на 150 млн грн.

У Буряка все заперечували.

Українська правдаpowered by lun.ua