ГПУ викликає Мосійчука

П'ятниця, 22 квітня 2016, 16:28

Генпрокуратура виликає підозрюваного народного депутата України Ігоря Мосійчука (фракція Радикальної партії) для одержання копії обвинувального акту та матеріалів досудового розслідування. Крайній строк – 25 квітня.

Про це повідомляє сайт ГПУ.

Там нагадали, що 22 жовтня 2015 року завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою Мосійчука у вчиненні хуліганстві та погрозі або насильстві щодо службової особи, у втручанні в діяльність судових органів, у прийнятті пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.

"З огляду на те, що починаючи з 22 жовтня 2015 року підозрюваний І. Мосійчук та його захисники жодного разу не прибули до слідчого для ознайомлення із матеріалами кримінального провадження, рішенням суду строк ознайомлення останніх обмежено та зобов’язано виконати вимоги ст. 290 КПК України до 25 квітня 2016 року", - сказано у повідомленні.

Як відомо, 17 вересня 2015 року генпрокурор Віктор Шокін у Верховній Раді продемонстрував відео, на якому Мосійчук вимагав хабарі. У цей же день Рада позбавила Мосійчука недоторканності. Пізніше він був заарештований на два місяці.

17 листопада ВАСУ задовольнив позов Мосійчука та визнав незаконною постанову Ради про зняття депутатської недоторканності та арешт.

Українська правдаpowered by lun.ua