У ДУСі кажуть, що українці вже не платять за житло чиновників у "Конча-Заспі"

П'ятниця, 22 квітня 2016, 19:43

Утримання території та оплата праці працівників будинку відпочинку "Конча-Заспа" та "Пуща Водиця" здійснюється за рахунок спеціального фонду, який формується з оплати мешканців, які там проживають.

Про це на своїй сторінці в Facebook написала прес-секретар Державного управління справами Ярина Яковишин.

"Українці уже два роки не платять за проживання чиновників та, чесно кажучи, і чиновників в Кончі-Заспі та Пущі-Водиці залишилось мало", - повідомила Яковишин.

Вона зазначила, що з 1 січня 2015 року в будинку відпочинку "Конча-Заспа" та комплекс відпочинку "Пуща-Водиця" знято повне державне фінансування.

"З державного бюджету фінансуються лишень 3 державні дачі, які перебувають в статусі резиденцій. З державного бюджету (це загальний фонд) на утримання будинків відпочинку та державних дач в Кончі-Заспі та Пущі-Водиці витрачено: 2014 рік - 37,5 млн гривень; 2015 рік - 2, 9 млн гривень; 2016 рік - 3, 5 млн гривень", - написала прес-секретар.

"Утримання території та оплата праці працівників будинку відпочинку "Конча-Заспа" та "Пуща Водиця" здійснюється за рахунок спеціального фонду, який формується з оплати мешканців, які там проживають", - заявила Яковишин.

За її словами, за 2015 рік він становив 38, 8 млн гривень, а за 2016 рік - 47,5 млн гривень.

Економічна правдаpowered by lun.ua