Бойовик Захарченко заявив, що його парад - не справа ОБСЄ

Понеділок, 25 квітня 2016, 14:17

Ватажок бойовиків Олександр Захарченко не має наміру реагувати на заяви ОБСЄ про порушення мінських угод у зв'язку з проведенням військового параду 9 травня.

"Ми не будемо реагувати на жодні заяви ОБСЄ з приводу порушення і у зв'язку з відведенням. Це наша особиста справа, і ми проведемо парад на вищому рівні з залученням всіх підрозділів і всіх видів озброєння", - сказав журналістам Захарченко.

Відповідаючи на питання про те, чи будуть спостерігачі СММ ОБСЄ перевіряти техніку, що бере участь в параді, він зауважив, що представники ОБСЄ не мають на це права.

"Вони можуть просто подивитися, але не мають права перевіряти, тому що це моніторингова місія", - пояснив Захарченко.

Раніше заступник глави СММ ОБСЄ в Україні Олександр Хуг попередив, що проведення параду з нагоди 9 травня за участю військової техніки в Донецьку буде вважатися порушенням мінських угод.

"Є ще одне свято - 9 травня. Я хочу бути максимально зрозумілим: озброєння (його наявність - ІФ) в зоні безпеки, очевидно, є порушенням мінських угод", - сказав він на брифінгу в Києві.

Українська сторона в Тристоронньої контактній групі в Мінську також заявила, що парад військової техніки 9 травня в Донецьку буде прямим і грубим порушенням мінських угод.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua