25.06

Банківський форум

Усю вищу освіту Гройсман отримав заочно

Понеділок, 25 квітня 2016, 15:01
Усю вищу освіту Гройсман отримав заочно

Володимир Гройсман, який зараз обіймає посаду прем’єр-міністра, а до цього очолював Верховну Раду, усю вищу освіту здобув заочно.

Це зауважує у своєму матеріалі на "Українській правді" Роман Романюк

Іще школярем, у лютому 1992 року, 14-річний Гройсман пішов у слюсарі з виготовлення декоративних ґрат, а вже за 2 роки він став комерційним директором вінницького ринку, яким володів його батько.

До "вишу" Гройсман пішов одразу після школи у 1995 році. У приватному Вінницькому інституті регіональної економіки та управління (тепер – фінансово-економічний університет) у квітні 1999 року він став "молодшим спеціалістом" із правознавства.

У 2000 році Гройсман вступив на заочне відділення ще одного приватного вузу – вінницької філії Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП), де отримав у 2002 році ступінь "бакалавр права", а в 2003 році – диплом "спеціаліста" з правознавства і кваліфікацію "юрист".

Зазначимо, що у 2006 році довкола вінницького МАУПу розгорівся скандал: Міносвіти виявило, що академія видає більше дипломів, ніж має студентів. До слова, у цій же філії МАУПу здобував другу вищу освіту юриста і Андрій Рева – соратник Гройсмана, який тепер став міністром соцполітики.

Із 2007-го до 2010 року Гройсман навчався на заочному відділенні у Національній академії держуправління при президенті, де отримав диплом магістра за фахом "управління суспільним розвитком".

Магістерський диплом Гройсмана
Магістерський диплом Гройсмана

Попри відсутність "червоних" дипломів і наукового ступеня, Гройсман стрімко будував кар’єру: у листопаді 2005 року він став секретарем міськради Вінниці, у 2006 році 28-річного хлопця обрали мером цього міста, а вже у 2014 році його призначили головою Верховної Ради і навесні 2016 року він очолив Кабінет міністрів.

Копії дипломів і подробиці освітнього шляху Гройсмана дивіться тут.

"Українська правда"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: