Нардепа Гузя не пустили в Білорусь

Понеділок, 25 квітня 2016, 21:58

Нардеп від фракції "Народний фронт" Ігор Гузь заявляє, що йому заборонили в'їзд до Білорусі, коли він намагався приїхати в країну для участі в акції "Чорнобильський шлях".

Про це він повідомив в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в понеділок.

"У них є лист від Російський Федерації, що мені небажаний в'їзд на територію Російської Федерації. Оскільки у Білорусі і РФ є міжкордонні угоди, відповідно, Білорусь їх виконує", - повідомив Гузь.

За словами народного депутата, жодного документа з відповідним рішенням йому не надали.

"Поставили позначку в паспорті "в'їзд заборонений" - і все. На який час заборонений в'їзд, я не знаю. Запитав у прикордонників, там були представники КДБ, але вони нічого не сказали. Запропонували зателефонувати в посольство РФ. Я спробував донести, що є депутатом, заступником голови комітету у закордонних справах, членом делегації в ПАРЄ", - сказав Гузь.

Він уточнив, що це сталося на пункті пропуску Дольськ-Мохро - кордон на ділянці Волинської області України та Брестської області Білорусі.

"Їхав я для участі в акції "Чорнобильський шлях" - вона, до речі, дозволена владою, тобто, легальна. У мене були заплановані зустрічі, в тому числі з українською діаспорою, з представниками опозиції. Завтра у нас повинна була бути в Мінську прес-конференція. Плюс я хотів зустрітися з батьками тих білоруських добровольців, які воюють в Україні, щоб їх підтримати, тому що там обшуки і переслідування, і так далі", - розповів депутат.powered by lun.ua