Міжнародні благодійні організації допоможуть відновити Мар’їнку

Вівторок, 26 квітня 2016, 06:16

Міжнародна благодійна організація "Адвентистське агентство допомоги та розвитку" (ADRA) відновить 200 будинків приватного сектору Мар'їнки та Красногорівки, зруйновані внаслідок бойових дій.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Донецької ОДА.

Як повідомляється, 25 квітня  2016 року, в м.Мар’їнка за участю голови Мар’їнської райдержадміністрації Володимира Мороза відбулось засідання "круглого столу" з міжнародними благодійними організаціями.

Зустріч  пройшла за участю представників управління Верховного комісара ООН у справах біженців,  а також представників таких благодійних організацій як Міжнародний комітет Червоного Хреста, "Людина в біді" (Чехія), "ADRA", "КАРІТАС",  Датської ради у справах біженців,  гуманітарної організації "Проліска" та ін. У ході засідання обговорювалось таке важливе питання,  як відновлення пошкодженого в ході бойових дій житла в прифронтових населених пунктах району.

Було зазначено, що гуманітарна організація "ADRA" відновить 200 будинків приватного сектору Мар’їнки та Красногорівки, 140 адрес вже в роботі. ЮНІСЕФ допоможе з придбанням труб для відновлення подачі води на село Перемога.  

Як повідомлялось, напередодні поблизу Мар'їнки відбувся бій між бойовиками та ЗСУ, який тривав понад 1,5 години. При цьому східну частину Мар'їнки, село Перемога і контрольно-пропускний пункт внаслідок обстрілу бойовиками було знеструмлено.powered by lun.ua