Бойовики виведуть на вулиці Луганська 74 одиниці військової техніки

Субота, 30 квітня 2016, 14:40

9 травня у Луганську бойовики "ЛНР" планують провести парад, участь у якому візьмуть понад 70 одиниць військової техніки. 

Про це  пише РІА Новости з посиланням на  штаб  так званої народної міліції "ЛНР".

Згідно з повідомленням, механізована колона буде сформована з 74 одиниць озброєння і військової техніки, до неї увійдуть 35 артилерійських гармат, бронетехніка та бронетанкове озброєння.

Крім "військовослужбовців ЛНР" у заході візьмуть участь співробітники "МВС, Луганського республіканського кадетського корпусу ім.Героїв Молодої Гвардії, ветерани Великої Вітчизняної війни, представники молодіжних та громадських організацій".

Загалом у колоні очікується участь близько 1000 осіб

Також у "ЛНР" заявили, що парад 2016 роки "не поступиться в видовищності торішньому": 9 травня 2015 року у параді в Луганську були задіяні 800 осіб та близько 30 одиниць військової техніки.

"Після параду уся військова техніка буде відведена у місця зберігання озброєння, визначені мінськими домовленостями", - йдеться у повідомленні з посиланням на представників "ЛНР".

Як відомо, раніше прес-секретар Леоніда Кучми Дарка Оліфер повідомила, що під час зустрічі Тристоронньої контактної групи у Мінську бойовиків попередили, що парад військової техніки, який вони запланували на 9 травня, буде грубим порушенням Мінських угод.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування