Офшорний скандал: "Самопоміч" теж вимагає ТСК

Понеділок, 4 квітня 2016, 16:10

"Самопоміч" вимагає створити у парламенті тимчасової слідчої комісії (ТСК) із розслідування діяльності президента Петра Порошенка в контексті "офшорного скандалу".

Про це йдеться на сторінці об’єднання в Facebook.

Як наголошується у заяві, з огляду на відсутність в Україні незалежних та професійних органів правопорядку, які могли б провести неупереджене розслідування, парламент має взяти на себе відповідальність за розслідування цього інциденту.

"У зв’язку з цим фракція "Самопоміч" ініціює створення Тимчасової слідчої комісії у Верховній Раді для об’єктивного розслідування "офшорного скандалу", а також наполягає на негайному прийнятті закону про тимчасові комісії Верховної Ради України", - йдеться у заяві.

Крім того, фракція "Самопоміч" наполягатиме на прийняті закон "Про Президента України", який має врегулювати діяльність президента, а також - на прийнятті закону "про вибори народних депутатів" на пропорційній основі за відкритими списками.

Інститути президента, як Глави держави, та парламенту, як представницького органу народу, є основою розвитку та гарантіє...

Posted by Об'єднання "Самопоміч" on Monday, April 4, 2016

Раніше фракція Радикальної партії також виступила з вимогою створення у парламенті Спеціальної тимчасової слідчої комісії з розслідування фактів щодо офшорних компаній президента Петра Порошенка. 

Як відомо, у неділю з'явилася інформація з посиланням на документи панамської юридичної компанії Mossack Fonseca стосовно трьох українців – президента Петра Порошенка, екс-прем'єра Павла Лазаренка і власника газети Kyiv Post Мохаммада Захура – британського бізнесмена, який живе і веде бізнес в Україні.

Розслідування про офшори Порошенка можна почитати тут.

НАБУ вже заявило, що згідно із законодавством чинний президент не є підслідною НАБУ особою.

Українська правдаpowered by lun.ua