Інтерпол оголосив у розшук Ставицького і братів Клюєвих

Вівторок, 5 квітня 2016, 00:08
Інтерпол оголосив у розшук Ставицького і братів Клюєвих

Інтерпол оголосив екс-міністра енергетики і вугільної промисловості України Едуарда Ставицького, главу Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрія Клюєва і його брата - нардепа Сергія Клюєва в міжнародний розшук.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

 "Після тривалої процедури перевірки в файлової апеляційної комісії Інтерполу в Ліоні - дотиснули - наша позиція визнана правильною по відношенню до тих, кто апелював - і за позовом України всі троє в міжнародному розшуку по всьому світу", - заявив він.

Аваков зазначив, що Інтерпол розблоковано доступ до розшуковим файлів Андер Клюєва з березня, Сергія Клюєва - з 31 березня, Ставицького - з 1 квітня.

ТРОЕ В ИНТЕРПОЛЕ: Міністерством внутрішніх справ України отримана інформація про завершення Комісією з контролю за файл...

Опубликовано Арсеном Аваковым 4 апреля 2016 г.

Як відомо, 24 березня 2014 року міністерство внутрішніх справ оголосило в розшук колишнього міністра енергетики й вугільної промисловості Едуарда Ставицького.

Проти Ставицького відкрито кримінальну справу за статтею 191 Кримінального кодексу (розкрадання коштів в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем). Крім того, Ставицький проходить у справі як спільник розшукуваного бізнесмена Сергія Курченка.

У січні 2016 Верховна Рада дала дозвіл на арешт Сергія Клюєва. Він проходить у кількох справах, у тому числі щодо махінацій із оформленням резиденції Януковича в Межигір'ї. У 2015 році він втік з України

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування