Юристи Порошенка плутаються у свідченнях щодо Roshen - ЗМІ

Вівторок, 5 квітня 2016, 17:28

Заява фінансового радника президента України Петра Порошенка та керуючого директора компанії ICU Макара Пасенюка щодо передачі частки президента у "Roshen" у "blind trust" суперечить його ж відповіді міжнародній мережі журналістів-розслідувачів OCCRP від 22 березня 2016 року.

Про це пише "Громадське".

Зокрема, у листі від 22 березня, підписаному паном Пасенюком, йдеться наступне: "Умови трасту були погоджені з довірчим управителем. Траст буде "сліпим" та безвідкличним. Фактична передача активів у траст вимагає дотримання значної кількості юридичних формальностей. На даний момент юридичний радник забезпечує дотримання таких формальностей".

Також зазначено, що "частка у Roshen перейде у траст після завершення усіх юридичних формальностей".

Отже, у відповіді від 22 березня йдеться про те, що траст буде створений у майбутньому. У повідомленні для ЗМІ від 5 ківтня Макар Пасенюк заявляє, що частка пана Порошенка була передана у траст 14 січня.

 

 

Розслідування про офшори Порошенка можна почитати тут.Станом на 5 квітня фінансові радники Президента не називають ім’я трасту, якому ніби-то була передана частка пана Порошенка у Roshen. Також вони відмовляються показати будь-які документи, які свідчать про те, що така передача все-таки відбулася.

У неділю з'явилася інформація з посиланням на документи панамської юридичної компанії Mossack Fonseca стосовно трьох українців – президента Петра Порошенка, екс-прем'єра Павла Лазаренка і власника газети Kyiv Post Мохаммада Захура – британського бізнесмена, який живе і веде бізнес в Україні.powered by lun.ua