Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

У Бахмуті учням показали пропагандистський фільм мінкульту РФ

Середа, 11 травня 2016, 15:24

У місті Бахмут Донецької області школярам показали російський фільм "Единичка", в якому українців виставили "нацією гвалтівників".

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив активіст Дмитро Кононець.

За його словами, 7 травня у місцевому кінотеатрі дітям віку 11-12 років поза розкладом показали фільм, знятий за підтримки російського військово-історичного товариства і міністерства культури Росії.

Згідно з новим українським законодавством, цей фільм підпадає під заборону демонстрування.

"В стрічці в перші п’ять хвилин моєму сину, учню 5-го классу ЗОШ №12 (вік 11 років), а також ще понад сотні учнів школи, показали українців як націю гвалтівників, колаборантів, поплічників фашистів, нелюдей, а саме, єдиний епізод, де є українська мова, оскільки весь фільм відзнято російською мовою, відображує гвалтування пораненої польської монашки, чоловіками, які розмовляють українською мовою", – пише Кононець.

Він повідомив, що написав заяву в компетентні органи, зокрема в СБУ, ГПУ, МВС та голові Донецької військово-цивільної адміністрації.

"Вимагаю притягнути до відповідальності організаторів "культурного" заходу з числа працівників міського відділу освіти, та підприємство власника кінотеатру "Победа", які своїми діями, розпалюють міжнаціональну ворожнечу та сепаратистські настрої під час війни із РФ та порушують чинне законодавство", – наголошує Кононець.

 

Також він наводить реакцію дирекції кінотеатру, яка послідувала після оприлюднення інформації у соцмережі.

За словами директора центру відпочинку "Победа" Вікторії Лещинер, дітям мали показати український фільм "Поводир".

Вона запевнила, що за фактом заміни кінострічки проводиться службове розслідування.

Валентина Романенко, УП

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: