Москаль заявив Гройсману, що Насіров досі не звільнив людей Калєтніка

П'ятниця, 13 травня 2016, 14:22

Незважаючи на доручення прем'єра Володимира Гройсмана, керівник Державної фіскальної служби Роман Насіров досі не звільнив одіозних митників на Закарпатті.

Як повідомляє сайт Закарпатської ОДА, про це губернатор Геннадій Москаль написав у листі до Гройсмана.

За словами Москаля, на посадах залишаються призначені 29 квітня заступник начальника Закарпатської митниці Андрій Кримський і начальник митного поста "Мукачево" Сергій Світовенко, незважаючи на доручення Гройсмана їх звільнити.

Москаль стверджує, що Кримський був призначений Насіровим "після дводенного стажування з грубими порушеннями законодавства".

Крім того, за словами Москаля, грубі порушення були допущені при призначенні Романа Крутяка, котрий із червня по серпень 2015 року виконував обов’язки начальника Закарпатської митниці, у тому числі під час липневих подій у Мукачеві, а потім 9 місяців безпідставно перебував на лікарняному. Зараз він перебуває на посаді першого заступника начальника Черкаської митниці.

Також були допущені порушення при призначенні Василя Германа заступником начальника Запорізької митниці у порядку переведення з управління внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Закарпатській митниці, додав губернатор.

"Більшість із названих осіб – це родичі або наближені особи до колишнього голови Державної митної служби Ігоря Калєтніка, котрий у лютому 2014 року виїхав у Росію й оголошений у розшук", – заявив Москаль.

Як відомо, раніше Москаль заявив про намір піти у відставку через призначення Насіровим одіозних людей на митницю. Гройсман відставку не прийняв і провів зустріч разом з Насіровим і Москалем, на якій пообіцяв врегулювати спірні питання.

Українська правдаpowered by lun.ua