Бойовики на краденому БМП потрапили в ДТП, знеструмили населений пункт

Неділя, 15 травня 2016, 20:49

На Донеччині група бойовиків у стані алкогольного сп’яніння викрала БМП з місця розташування підрозділу у районі н.п. Нижнє Лозове та потрапила  на ній у ДТП.

Як повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони України, йдеться зокрема про військових 7 окремої мотострілецької бригади (Дебальцеве) 2 АК. 

" Рухаючись на великій швидкості на викраденій БМП збили електричну опору, в результаті чого цей населений пункт залишився без освітлення", - зазначили у розвідці.

Окрім того двоє бійців протитанкової артилерійської батареї 7 окремої мотострілецької бригади (Дебальцеве) 2 АК здійснили крадіжку 10 одиниць автоматів АК-74У з кімнати зберігання зброї.

"Командир з’єднання полковник ЗС РФ О.Бушуєв вживає заходів щодо приховування зазначеного злочину від вищестоящого командування"", - йдеться у повідомленні.

Також відмічено реакцію командування 2 АК на оприлюднення інформації щодо збору особистих коштів на відновлення військової техніки та на "подарунок" командуючому 2 АК.

"За розголошення даної інформації кадрового офіцера ЗС РФ, який займає посаду заступника командира з тилу 7 окремої мотострілецької бригади (Дебальцеве) 2 АК, відкликано до штабу Південного військового округу ЗС РФ для розгляду на атестаційній комісії. Офіційна підстава дострокового припинення відрядження офіцера на окуповану територію – "вживання, незаконне зберігання наркотичних речовин", - повідомили у ГУР.

Українська правдаpowered by lun.ua