В ГПУ назвали піаром заяви адвокатів Януковича

Середа, 18 травня 2016, 15:51

Розслідування українських правоохоронців не знайшло підтвердження заяв Януковича про замах на нього.

Про це під час брифінгу повідомив начальник спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк.

"Заяви про те, що йому загрожує на теперішній час небезпека, тому що в лютому 2014 року начебто був замах теж не відповідає істині. Тому що за результатами того провадження, за заявою захисників Януковича, що у лютому на нього був скоєний замах такі факти не знайшли свого підтвердження", - сказав він.

Він також заявив, що якщо Янукович приїде в Україну для участі у процесі, йому буде забезпечено всі умови. "Водночас, законодавство Україна дозволяє приймати необхідні заходи для того, щоб у разі небезпеки приймати необхідні заходи, щоб забезпечити максимальну безпеку для учасників процесу: як свідків, так і підозрюваних", - сказав Горбатюк.

При цьому він назвав заяви адвокатів Януковича піаром.

"І такі заходи безпеки я гарантую будуть забезпечені. Але жодного бажання брати участь у судовому процесі немає. Наявні тільки голослівні виступи з елементами піару, щоб розповісти, що начебто відсутні докази", - сказав він.

"Щодо заяв про відсутність доказів. Жоден юрист, який себе поважає, не буде робити таких заяв, коли він не ознайомився з матеріалами кримінального провадження. На сьогоднішній час захисники повністю з матеріалами справ не знайомилися, вони не знайомилися з повним об'ємом доказів. Такі заяви є маніпуляцією", - сказав Горбатюк.

Роман Кравець, Тетяна Кусок, УП powered by lun.ua