Бойка і Новинського заблокували в одеському аеропорту

Понеділок, 2 травня 2016, 13:52

В Одесі активісти "Автомайдану" зібралися біля будівлі одеського аеропорту в очікуванні прильоту лідера "Опозиційного блоку" Юрія Бойка, який запланував свій візит до Одеси на річницю трагедії "2 травня".

Як повідомляє Думская.net, учасники акції розгорнули прапори України і транспаранти.

Зокрема, на одному з них написано "2 травня - день пам'яті жертв кремлівської пропаганди і русифікації".

Як повідомили згодом в ефірі телеканалу 112, нардепів - Юрія Бойка, Вадима Новинського  та Євгена Бакуліна - заблокували у будівлі аеропорту активісти проукраїнських організацій.

Згідно з повідомленням, від нардепів вимагають не брати участі у заходах до річниці трагедії "2 травня" на Куликовому полі. 

 
Фото з Facebook Андрія Левуса
 
 
 

У коментарі телеканалу 112 радник глави Одеської ОДА Саша Боровик заявив, що ситуацію з блокуванням нардепів у аеропорту має вирішувати поліція, оскільки подібні дії активістів спрямовані на "обмеження волі пересування" та порушують права  громадян. 

"Якщо "Правий сектор" захоче їх (Бойка і Новинського) пропустити (в місто з аеропорту), він їх пропустить, якщо ні - ніяка поліція не буде їх розганяти, щоб депутати їздили по місту", - заявив він.

Напередодні  патріотичні сили оприлюднили заяву про те, що не допустять представників Опозиційного блоку на заходи, присвячені 2 травня. Підписанти заяви попереджали, що візит Бойка та інших "опозиціонерів" викличе збурення в місті. 

 

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування