М’ясо для запорізьких нацгвардійців перевозили в антисанітарних умовах

Вівторок, 24 травня 2016, 18:48

М’ясо для військовослужбовців частини 3033 перевозили в антисанітарних умовах.

Таку інформацію підтвердили у прес-службі Нацгвардії за результатами перевірки спецкомісії, яка оглянула продовольчий склад, їдальню та овочесховище, а також провела бесіди з військовослужбовцями частини.

"За результатами роботи спеціальної комісії було виявлено, що холодильне обладнання військової частини 3033 застаріле. Щодо інформації про зіпсоване м'ясо, встановлено, що через недбалість його перевозили без дотримання санітарних норм (використовувався транспорт, який був не призначений для перевезення продуктів харчування)", - повідомили у відомстві.

"Експертиза якості м’яса, проведена фахівцями СЕС, показала, що інформація про те, що "запорізьких гвардійців годують гнилим м’ясом" не відповідає дійсності. Якість та термін придатності продуктів харчування підтвердили відповідні супровідні документи", - додали у Нацгвардії. 

Згідно з інформацією, після перевірки військовій частині 3033 виділили гроші для закупівлі сучасного холодильного обладнання. 

За результатами розслідування  отримали стягнення чотири посадові особи. 

Як відомо, перевірку харчування військових спричинила публікація фотографій та інформації про те, що "запорізьких нацгвардійців годують гнилим м’ясом".

Українська правдаpowered by lun.ua