Путін розповів, чому помилував Савченко

П'ятниця, 27 травня 2016, 23:41

Помилування українського військовослужбовця Надії Савченко не має стосунку до Мінських домовленостей, вона була помилувана у відповідь на прохання родичів загиблих журналістів.

Про це сказав президент РФ Володимир Путін на прес-конференції за підсумками переговорів з прем'єром Греції Алексісом Ціпрасом, пише російський "Інтерфакс".

"Жодного відношення до мінських угод це не має, тому що в мінських угодах йдеться про утримуваних осіб на Донбасі і в Україні, вивезених з території Донбасу", - заявив він.

За словами глави російської держави, з проханням про помилування Савченко до нього звернулися вдова і рідна сестра одного із загиблих журналістів.

"Власне кажучи, це і було основою (для помилування), це найголовніше", - зазначив Путін.

Президент РФ сказав, що помилування і повернення Савченко обговорювалося з президентом України Петром Порошенко протягом досить тривалого часу.

"Перше завдання, яке в зв'язку з цим перед нами стояло, - це повернути в Росію двох російських громадян, які були засуджені українським судом і перебували на той момент в місцях позбавлення волі в Україні", - зазначив він.

Як відомо, 25 травня президент Російської Федерації Володимир Путін підписав указ про помилування українки Надії Савченко.powered by lun.ua