Путін перейшов до публічного шантажу України - Турчинов

Субота, 28 травня 2016, 14:37

Путін перейшов до публічного шантажу України, заявивши, що стрілянина на Донбасі не припиниться, доки не буде змінено Конституцію України та амністовано терористів.

Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов, повідомляє прес-служба відомства.

"Взявши на себе відповідальність за порушення режиму припинення вогню та порушення Мінських угод, Путін публічно пригрозив Україні продовженням військових провокацій, доки не буде реалізовано московський сценарій розчленування України", - заявив Турчинов.

На його думку, тим самим Москва продемонструвала, що не збирається виконувати Мінські мирні угоди, першими пунктами в яких є припинення вогню, виведення російських військ з території України та відновлення українського контролю над східним кордоном.

"Це цинічна публічна позиція, яка вже не приховується московськими керманичами", - наголосив секретар РНБО.

За словами Турчинова, після таких заяв не повинно залишитися жодних ілюзій щодо добровільного виходу Росії з окупованих територій та припинення військової агресії проти України.

"Відповіддю на таку позицію Росії повинне бути посилення оборонних спроможностей держави. Маємо забезпечити необхідною зброєю і ресурсами нашу армію та врешті-решт прийняти рішення щодо наповнення оборонного бюджету замість дискусій в парламенті", - заявив cекретар РНБО.

Українська правдаpowered by lun.ua