ГПУ почала судити українця, що пригнав бойовикам "Тигр" Жириновського

Понеділок, 30 травня 2016, 12:49

Генпрокуратура України почала процедуру заочного засудження українця, що перегнав з Росії до так званої "ЛНР" військовий автомобіль "Тигр". 

Про це йдеться у повідомленні ГПУ у понеділок.

Вказується, що лідер російської партії ЛДПР Володимир Жириновський у травні 2014 року "вступив у злочинну змову з активними учасниками терористичної організації щодо матеріального забезпечення збройних формувань цієї організації ("ЛНР" – ред.), зокрема шляхом надання транспортного засобу марки ГАЗ (модель "Тигр"), що має подвійне функціональне призначення".

У відомстві повідомляють, що громадянин України 7 травня 2014 року "здійснив незаконний перетин державного кордону України вказаним транспортним засобом, який цього ж дня у м. Луганськ передав керівникам терористичної організації "ЛНР".

"Шевченківський районний суд м. Києва 26.05.2016 задовольнив відповідне клопотання органу досудового розслідування, погоджене з прокурором, та надав дозвіл на здійснення стосовно підозрюваного спеціального досудового розслідування у цьому кримінальному провадженні", - сказано у тексті повідомлення.

Як відомо, згідно нещодавніх опитувань у Росії, майже 70% росіян з позитивом сприймають Жириновського.

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...