Гєллєр відхрещується від "чорної бухгалтерії" Партії регіонів

Вівторок, 31 травня 2016, 16:13

Депутат Верховної Ради Євген Гєллєр вважає сфальсифікованими документи про "чорну бухгалтерію" Партії регіонів, оприлюднені 31 травня.

Про це повідомляють "Українські новини", посилаючись на в інтерв'ю Гєллєра телеканалу "Інтер", запис якого вони мають.

"Це чергова інсинуація ... На сьогоднішній день з сьогоднішніми комп'ютерними технологіями, мені здається, можна намалювати все що завгодно, головне мати бажання - які прізвища і організації куди підставити. Моя думка, що ось цими всіма діями дискредитують нашу країну", – заявив депутат.

При цьому він сказав, що уважно не вивчав оприлюднені документи.

На його думку, те, що в документах присутні депутати та представники різних політичних сил - спроба очорнити українську політику в цілому.

Геллер також розкритикував безпосередньо Сергія Лещенка, який оприлюднив "чорну бухгалтерію" ПР, звинувативши його в непослідовності.

"У нас же журналісти більш інформовані, ніж навіть народні депутати. Я прочитав спочатку одне - що 2 мільярди є у колишнього заступника СБУ, не пам'ятаю його прізвища. Потім з'являється Лещенко, і колишній заступник СБУ, і каже: не буде оприлюднювати в інтересах слідства нічого. Потім виходить Лещенко, каже: у мене є інший список", – сказав депутат.

Як повідомлялося, 31 травня Лещенко оприлюднив дані, що свідчать про виділення Партією регіонів великих сум на діяльність партії "Наша Україна" і Комуністичної партії, а також для роботи Центральної виборчої комісії в 2012 році.

За його словами, кураторами фінансової діяльності ПР в 2012 році були Євген Гєллєр (в минулому скликанні входив у фракцію Партії регіонів, у Раді нинішнього скликання - в депутатську групу "Відродження") і екс-депутат Ради Віталій Калюжний.

Як відомо, у ЦВК заявили, що вважають, публікацію матеріалів "чорної бухгалтерії ПР" спробою зірвати проведення голосування у семи округах для дообрання народних депутатів у парламент.

Екс-депутат від "Нашої України" Юрій Костенко, коментуючи вказані документи, запевнив, що брав гроші для НУ у "великого бізнесу" а не в "регіоналів".

Депутат від "Опозиційного блоку" та екс-член Партії регіонів Михайло Папієв заявив, що не вважає опубліковані дані про "чорну касу" "регіоналів" юридичним доказом.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: