Агентство із запобігання корупції розповіло про майбутні штрафи

3675 переглядів
Понеділок, 13 червня 2016, 14:22

В Національному агентстві з питань запобігання корупції розробили і затвердили порядок оформлення протоколів про адміністративні правопорушення та внесення приписів.

Про це НАЗК інформує на офіційній сторінці у Facebook.

Найближчим часом відповідне рішення НАЗК буде подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

Зазначається, що у відповідності до закону "Про запобігання корупції" у разі виявлення порушень вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших вимог та обмежень НАЗК має право вносити керівнику відповідного органу припис щодо усунення порушень законодавства, проведення службового розслідування, притягнення винної особи до встановленої законом відповідальності.

Припис Національного агентства є обов’язковим для виконання. За невиконання припису на особу може бути накладено штраф від 1700 до 4250 грн.

За порушення судом може бути накладено штраф в залежності від виду та ступеню тяжкості порушення від 850 гривень до 42 500 гривень.

За рішенням суду може бути застосовано конфіскацію незаконного отриманого доходу, винагороди, подарунку тощо, а також заборону обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на один рік.

З повним переліком порушень, за які може бути накладено штраф, можна ознайомитися тут.

Як повідомлялося, Національне агентство з питань запобігання корупції наразі укомплектоване штатними працівниками на 20%.

Голова агентства Наталія Корчак прогнозувала, що формування 30% штатного апарату буде завершене протягом місяця і НАЗК зможе офіційно розпочати роботу.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua