Гройсман повідомив, про що говорив з Байденом

Четвер, 16 червня 2016, 03:12

Прем'єр-міністр України і віце-президент США Джо Байден під час зустрічі в середу в Білому домі зосередилися, головним чином, на питаннях реформ в Україні, підтримки з боку США і розвитку двосторонніх відносин.

Про це Гройсман повідомив після завершення переговорів, передає "Укрінформ".

"Обговорювалися стан двосторонніх відносин, питання подальших реформ, питання підтримки. Я думаю, ми побачимо, що є ряд важливих проектів, які будуть продовжені - це підтримка судової реформи в Україні, підтримка децентралізації, антикорупційної політики, економічних питань", - зазначив прем'єр.

Він також звернув увагу, що американська сторона зацікавлена в економічній та енергетичній незалежності України.

"У найближчій перспективі Україна всередині буде змінюватися, і ці зміни будуть відзначатися на поліпшенні ситуації щодо рівня життя. Американські партнери нас підтримують і інституційно, і політично, і фінансово для того, щоб ми могли впроваджувати ці зміни якнайшвидше", - підкреслив Гройсман .

Він висловив упевненість, що у Вашингтоні є глибоке переконання, що між Україною і США існує єдність з багатьох питань, але перш за все в тому, що українська держава повинна стати успішною.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!