Путін обурився, що російських атлетів не пустили на Олімпіаду у Ріо

Субота, 18 червня 2016, 12:31

Президент РФ Володимир Путін висловив обурення тим, що російських атлетів не допустили на Олімпійські ігри у Ріо-де-Жанейро та назвав таке рішення Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій "незаконним та несправедливим".

Про це повідомляє BBC.

При цьому Путін закликав Міжнародний олімпійський комітет втрутитися у ситуацію, що склалася. 

"Є загальновизнані принципи права і один з них - що відповідальність має бути завжди персоніфікованою", - заявив Путін. При цьому він висловив подив, чому "люди, які не мають нічого спільного з порушеннями, мають страждати через тих, хто здійснює порушення". 

"Сподіваюся на адекватну реакцію з боку Міжнародного олімпійського комітету", - додав президент РФ. 

Як відомо, Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій відмовилась допустити російських спортсменів до участі в Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Російську федерацію легкої атлетики дискваліфікували у листопаді 2015 роки після доповіді Всесвітнього антидопінгового агентства. У доповіді вказувалося, що російські атлети застосовують допінг і до цього, також, причетні російські чиновники. 

У виконавчій раді МОК заявили, що проведуть телефонну конференцію e суботу, щоб обговорити питання щодо російських атлетів перед самітом МОК у Лозанні, який запланований на  21 червня. 

Українська правда powered by lun.ua