Поліція розслідує масове отруєння в Ізмаїлі, ринки закриті

Субота, 18 червня 2016, 15:23

За фактом масового отруєння людей в Ізмаїлі Одеської області поліція відкрила кримінальне провадження - за порушення санітарних норм і правил щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням.

Про це повідомила на своїй сторінці в Facebok глава Національної поліції Хатія Деканоїдзе.

Вона нагадала, що станом на суботу з діагнозом "гостра кишкова інфекція" госпіталізовано близько 200 осіб, в тому числі понад 130 дітей.

"З огляду на те, що люди продовжують звертатися за допомогою лікарів, Ізмаїльський відділ поліції піднято по тривозі. У місті на базі загальноосвітніх шкіл додатково відкриваються пункти надання першої медичної допомоги", - написала Деканоїдзе.

За її словами, поліцейські в складі мобільних груп, автопатрулів та піших нарядів об'їжджають питні заклади, ринки і місця стихійної торгівлі, інформуючи, що, у зв'язку з обставинами, що склалися, торгівля овочами, фруктами, молочною продукцією і товаром, що швидко псується - заборонена.

"Це тимчасові заходи, які будуть діяти до особливого розпорядження і встановлення осередку зараження", - зазначила глава Нацполіціі.

Водночас міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко на своїй сторінці підкреслив, що "місто не закривається".

"Ми закриваємо тільки об'єкти громадського харчування, а також ринки - центральний, тимчасові і стихійні. Об'єкти торгівлі продовжують функціонувати", - написав Абрамченко.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!