У Франції затримали головного російського вболівальника

Вівторок, 21 червня 2016, 03:39

Глава Всеросійського об'єднання вболівальників (ВОБ) Олександр Шпригін був затриманий на стадіоні в Тулузі і буде видворений з Франції у вівторок.

Про це повідомив прес-аташе посольства РФ в Парижі Сергій Парінов, передає Інтерфакс-Україна.

"Його затримали на стадіоні, оскільки сьогодні вдень вступила в силу заборона на перебування на території Франції", - сказав він.

"Як тільки він почав писати твітти про те, що він на стадіоні, його негайно вирахували і там же на стадіоні взяли з тим, щоб завтра, ймовірно, видворити з Франції", - додав Парінов.

За словами дипломата, генконсульство РФ в Марселі відстежує ситуацію із затриманням Шпригіна. У той же час він підкреслив, що "Франція як суверенна держава має право будь-якому іноземцю повідомити, що його перебування на її території є небажаним".

Нагадаємо, протягом перших трьох днів Євро-2016 відбулася низка бійок між уболівальниками декількох країн.

Наймасовішими стали заворушення в Марселі, де в результаті численних зіткнень між уболівальниками Англії та Росії постраждали більше 30 осіб. У зіткненнях брали участь 150 російських футбольних хуліганів.

Один з англійських уболівальників, який постраждав під час бійки з російськими фанатами, помер.

Троє російських уболівальників, звинувачених в участі у заворушеннях в Марселі 11 липня, були засуджені на строк від 1 до 2 років в'язниці.

В уряді Великобританії заявили про можливий зв'язок російських хуліганів, які брали участь у заворушеннях, з російськими силовими структурами.powered by lun.ua