Нардеп Тригубенко наживається на схемах у енергетиці – ЗМІ

Вівторок, 21 червня 2016, 14:30

Народний депутат від БПП Сергій Тригубенко, якого також називають людиною Ігоря Кононенка, контролює певні держенергоактиви в країні.

Про це йдеться у програмі "Наші гроші".

Депутат від БПП Сергій Тригубенко раніше займався сільським господарством, зараз працює в екологічному комітеті парламенту.

"І з цього комітету аграрій Тригубенко тримає під контролем деякі прибуткові держенергоактиви - Центренерго і шахту Краснолиманська", - сказано на сторінці "Наших грошей" в facebook.

Наприкінці 2015 року компанія "Торгівельний Дім – Ресурс", пов'язана з на той час помічником нардепа Тригубенка Ігорем Тупіковим, без тендеру отримала замовлення від держкомпанії "Центренерго" на півмільярда гривень. Саме Тупіков значився серед засновників фірми.

 
Тупіков був поміником Тригубенка
posipaky.info
 
Тригубенко має вплив на вугільну сферу

Нікому невідома харківська компанія купувала вугілля для "Центренерго" у держшахти "Краснолиманська".

"Кілька підписів на парі папірців, і вугілля як і раніше їде з держшахти на держЕнерго, а от гроші за цей вугілля осідають на фракції БПП. Незграбність і масштаб схеми - Викторфьодрич плаче", - пишуть журналісти Наших грошей.

При цьому сам Тригубенко на питання журналістів "Наших грошей" заявив, що ні назва компанії "Торгівельний Дім – Ресурс", ні ім'я Тупікова йому нічого не кажуть.

Як йдеться у сюжеті програми, про вплив Тригубенко на Краснолиманську шахту заявляло і її колишнє керівництво.

"Потім все начальство дружно посадили і крики припинилися. Компанія помічника Тригубенка отримала своє замовлення. А потім і право видобувати вугілля на пластах шахти, віджавши це право у відомого вугільного бізнесмена Кузяри", - зазначають автори сюжету.

Крім того, як виявилося, зараз помічником міністра енергетика Ігоря Насалика працює Юлія Сьомик, яка раніше працювала помічником Тригубенка.

оновлено о 14:22 

Журналістка Кристина Бердинських повідомила "Нашим грошам", що рідний брат нардепа Тригубенка Віталій є начальником управління Генпрокуратури з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим. Якщо взяти до уваги вплив Кононенка на ГПУ, це підтверджує тісний зв'язок Тригубенка з Кононенком.

Журналіст Андрій Самофалов зазначив, що серед помічників Сергія Тригубенка був Ігор Балабанов, який у 2015 році очолював "Центренерго".

Читайте також У стилі емо: вугільні схеми команди Порошенка і Ахметова