Через росіян на "Чонгарі" втричі збільшилася черга авто до Криму

Субота, 25 червня 2016, 14:05

Протягом минулої доби на КПВВ "Чонгар" через дії російських служб у пункті пропуску, що знаходиться навпроти, втричі зросла черга транспортних засобів, які прямують до Криму з материкової України.

Про це "Укрінформу" повідомив у суботу помічник начальника Азово-Чорноморського регіонального управління ДПСУ з питань взаємодії із засобами масової інформації Максим Сорока.

"Вже третю добу через дії російських служб у Криму, у пункті пропуску, що знаходится навпроти українського КПВВ "Чонгар", створюються черги автомобілів, що прямують до Криму з материкової частини України. Сьогодні на Чонгарі вже накопичилось більш як 150 автівок перед контрольним пунктом та ще близько 50 автівок знаходяться у так званій буферній зоні", - повідомив Сорока.

За його словами, якщо при нормальному русі оформлюється близько 40 автомобілів за годину, то наразі російські служби пропускають у Крим близько 5-10 транспортних засобів за годину. Через це українські прикордонники не мають змоги пришвидшити пропуск.

Агентство відзначає, що російські служби в Криму, у своєму пункті пропуску, що знаходиться навпроти українського КПВВ "Чонгар", проводять ретельний огляд тих, хто перетинає адміністративну межу, та вибірково копіюють усі документи осіб - паспорти, документи на автомобілі. Через такі дії суттєво уповільнився рух транспортних засобів.

У п'ятницю у черзі до Криму на Чонгарі стояли близько 70 автомобілів.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!