Гройсман пояснив, коли можна зняти мораторій на продаж землі

П'ятниця, 3 червня 2016, 11:25

Мораторій на продаж землі має тривати до кінця 2016 року, а скасувати його можна лише після обговорення із зацікавленими сторонами.

Про це сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман у Верховній Раді, відповідаючи на запитання, чи буде продовжено з 1 січня наступного року мораторій на продаж землі.

"Верховна Рада у 2016 році ухвалила рішення про продовження мораторію на землю до кінця 2016 року. Далі – це буде вже питання Верховної Ради, яке рішення вона буде приймати в 2017 році, – заявив він.

"Але в нас є законопроект зареєстрований про обіг земель. Жодних рішень щодо мораторію не може бути, доки ми не зрозуміємо всі нюанси поводження з землею. Інакше це все буде дуже жахлива ситуація", – додав Гройсман.

"Тому перше: треба визначити закон про обіг земель, далі буде визначатися Верховна Рада, що робити", – додав прем'єр.

Він наголосив, що питання землі – надзвичайно чутливе, тому "треба радитися з аграріями, з власниками, розуміти, чого вони хочуть – і далі приймати рішення консолідоване і спільне".

Раніше лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що проект меморандуму з Міжнародним валютним фондом нібито передбачає скасування мораторію на продаж землі вже у червні цього року

Олена Рощенко ,УП

powered by lun.ua