Джемілєв: Ми не бачимо деокупації Криму військовим шляхом

Неділя, 10 липня 2016, 23:06

Україна не бачить можливості деокупації анексованого Росією Криму військовим шляхом. 

Про це в інтерв'ю Голосу Америки заявив лідер Меджлісу кримськотатарського народу, нардеп від БПП Мустафа Джемілєв. 

Говорячи про можливість протидії російській агресії, Джемілєв зазначив, що основна надія у зв'язку з агресією РФ покладається на Північноатлантичний альянс.

"Що він може зробити? Він може багато зробити, але, з моєї точки зору, не проявляє достатньої рішучості", - заявив лідер Меджлісу.

"Могла б бути така ж рішучість, як у діях НАТО під час геноциду у Косові, але цього не відбувається. Власне кажучи, ми і не бачимо вирішення питання деокупації Криму військовим шляхом, тому що це буде трагедія, в першу чергу, для нашого народу - вони (Росія) просто почнуть нас вирізати. Проте, НАТО має продемонструвати країні-агресору свою рішучість", - зазначив він.

Джемілєв також висловив стурбованість тим, що у низці країн, як-то в Італії та Франції, "лунають голоси про необхідність пом'якшення або навіть зняття санкцій, якщо будуть виконуватися Мінські угоди".

"Але в Мінських угодах немає слів про повне відновлення територіальної цілісності України. Якщо санкції будуть зняті або пом'якшені, перспектива звільнення Криму віддаляється на багато років", - додав він.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!