Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Геращенко: РФ не висловила інтересу до затриманих на Донбасі росіян-бойовиків

Середа, 13 липня 2016, 18:44

Російська сторона не висловила інтересу до затриманих в Україні громадян РФ, які воювали на боці незаконних збройних формувань на Донбасі.

Про це повідомила уповноважений президента з мирного врегулювання ситуації на окупованому Донбасу Ірина Геращенко.

"Під час роботи гуманітарної групи я поставила російській стороні запитання, чи не хочуть вони поцікавитися своїми військовими, що їх днями затримали ВСУ. І які сьогодні дають свідчення про ведення бойових дій на Донбасі. У відповідь почула, що російських військових на Донбасі немає і представники РФ взагалі не знають, про кого йдеться...", - написала вона на Facebook.

"Поки що російська сторона не висловила жодної підтримки і інтересу до затриманих своїх солдатів - і треба, щоб це знали їхні колеги і родичі, знали, наскільки "цінні" вони своїй "великой стране"...", - додала Геращенко.

Як відомо, у понеділок Генштаб ЗСУ повідомив, що українські військові взяли в полон "командира роти і командира взводу російських окупаційних військ".

За наведеною інформацією, інший диверсант, громадянин РФ, Цакіров Натан Леонідович від важких ран помер.

11 липня Служба безпеки України оприлюднила відео із громадянином Росії, якого українські військові затримали поблизу села Троїцьке у Попаснянському районі Луганської області.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: