Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Конгрес США схвалив резолюцію про посилення санкцій проти Росії

П'ятниця, 15 липня 2016, 02:38

Комітет у закордонних справах палати представників Конгресу США схвалив резолюцію і рекомендував палаті прийняти законопроект H.R.5094 під назвою "Про підтримку стабільності і демократії в Україні", який має на увазі посилення санкцій відносно Росії.

Про це пише dt.ua.

Співавторами документа виступили 15 членів Палати представників, які представляють Демократичну та Республіканську партії. Законопроект має на меті, зокрема, "стримування, відсіч і припинення російської агресії в Україні для допомоги демократичному переходу".

Проект закону стверджує на законодавчому рівні збереження санкцій проти Росії до повного виконання нею Мінських домовленостей, а також поки триватиме російська окупація Криму.

Крім того, документ забороняє визнання Сполученими Штатами російської анексії Криму. У тексті міститься вимога до голови Держдепартаменту США розробити і почати втілювати стратегію протидії російській дезінформації і пропаганді, спрямованій проти населення країн, що межують з Росією.

Крім того, Рада керуючих з питань мовлення США має створити Кримськотатарську службу мовлення, підпорядковану Українській службі мовлення, для трансляції програм кримськотатарською мовою на територію Криму.

Законопроект також передбачає створення Міжнародного консорціуму з участю США, інших держав, багатосторонніх структур, інвесторів і страхових компаній для спільного гарантування можливих інвестиційних ризиків. Цей пункт спрямований на сприяння вливанню приватних інвестицій в Україну.

Як відомо, після анексії Криму США та ЄС ввели персональні санкції проти політиків та інших громадян Росії і України, які є відповідальними за підрив територіальної цілісності України.

Нагадаємо, 1 липня Євросоюз продовжив санкції проти Росії на шість місяців - до 31 січня 2017 року.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: