Луценко заявив, що прокурорів призначає "до кінця вересня"

Субота, 16 липня 2016, 10:13

Прокурори призначаються не за гроші і не назавжди.

Про це 16 липня завив генпрокурор Юрій Луценко в Луцьку під час представлення нового керівника Волинської обласної прокуратури Максима Киричука, повідомили у прес-службі генпрокурора. 

"Усі прокурори призначаються до кінця вересня, коли я звірю годинники по виконанню завдань", - наголосив Луценко.

"Завдання перше: припинити кришування правоохоронними і державними органами незаконного видобутку бурштину. Звертаю увагу – хапати помпи немає ніякого сенсу. Скільки б не вилучали помп, стільки і буде нових. У цих людей немає іншого заробітку. Верховна Рада і Кабінет міністрів мають прийняти законне рішення по видобутку бурштину. Обласна рада прийняла вже кілька рішень з цього приводу, хоча і сумнівної якості. Забудьте про бурштиновий бізнес для себе і дайте оцінку тим, хто цим займається", - зазначив Луценко.

Другим завданням генпрокурор назвав боротьбу із обігом незаконних товарів без акцизних марок, а також контрабандою таких товарів.

"Ми маємо довести, що можемо змінити ситуацію, не змінюючи владу в країні. Ми не готові терпіти злидні, зрозумілі з точки зору економічної ситуації в країні, в той момент, коли державні органі "жиріють" на очах", - наголосив Луценко.

Українська правда powered by lun.ua