25.06

Банківський форум

Першого заступника голови Держслужби з питань праці зловили на хабарі

Субота, 16 липня 2016, 12:09
Першого заступника голови Держслужби з питань праці зловили на хабарі

Правоохоронці затримали першого заступника голови Державної служби з питань праці Михайла Бардонова під час отримання хабара в сумі 100 тисяч гривень.

Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко на брифінгу в Луцьку, написала прес-секретар Луценка Ларина Сарган у Facebook.

"У ході проведення спецоперації працівниками Головного слідчого управління Генпрокуратури України спільно з працівниками СБУ, 16 липня, о 1.20 ночі, після отримання чергової частини хабаря в сумі 100 тисяч гривень викрито першого заступника голови Державної служби України з питань праці Бардонова М.В. Під час обшуку предмет хабаря вилучено", - йдеться в повідомленні.

Сарган уточнила, що Бардонова затримано в порядку ст. 208 КПК України. 

прес-центр СБУ

Також проведено обшук у керівника вказаної служби Романа Чернеги. Загалом проводиться 10 обшуків по цій справі.

У свою чергу сам Чернега у коментарі УП заявив: "Слiдство має встановити всi oбставини справи, i виннi повиннi понести вiдповiдальнicть. Завжди сповiдував i сповiдую нульову толерантнicть до корупцii. Тому надаю i надаватиму слiдству усю необхiдну допомогу".

Наразі проводяться невідкладні слідчі дії, встановлюються всі обставини вчинення злочину та інші особи, причетні до цього злочину.

Разом з тим, як повідомляє прес-центр СБУ, Бардонов "систематично вимагав від керівника комерційної структури 100 тисяч гривень на місяць за надання дозволу на здійснення робіт в експертно-технічній галузі".

 
прес-центр СБУ

Бізнесмен спеціалізувався на проведенні експертиз та наданні висновків щодо безпеки діяльності на виробництві.

Співробітники спецслужби спільно з Генпрокуратурою затримали заступника після отримання чергової щомісячної "данини".

 
прес-центр СБУ

Під час обшуків за місцем проживання чиновника правоохоронці вилучили 153 тисячі доларів США, шість коштовних годинників та ювелірні вироби.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: