"Опора" погодилася, що вибори поки проходять спокійно

Неділя, 17 липня 2016, 12:05

У Громадянській мережі "Опора" відзначають, що, в цілому, голосування на проміжних виборах народних депутатів в 7 округах почалося і поки проходить в рамках закону і в досить спокійній атмосфері.

"Початок голосування на цих виборах проходить, в цілому, в рамках законодавства і в досить спокійній атмосфері, хоча це не виключає досить гострих конфліктів і серйозних порушень на окремих дільницях", - сказав "Інтерфакс-Україна" аналітик "Опори" Олександр Клюжев.

Він зазначив, що були проблеми з підтвердженням повноважень членів дільничних комісій перед відкриттям дільниць у неділю, оскільки заміни в їх складі відбулися або в день голосування, або за кілька днів до нього. Зокрема, за його словами, такі проблеми були зафіксовані в окрузі №114 у Луганській області.

Клюжев також повідомив, що на окрузі №183 в Херсонській області надійшло 6 анонімних повідомлень про замінування дільниць. "Всього, за оперативною інформацією, правоохоронці перевірили близько 16 виборчих дільниць на цьому окрузі", - повідомив він.

Представник "Опори" також вказав, що на дільницях в усіх округах спостерігачі зафіксували початок процесу голосування дещо раніше встановленого часу - 8.00.

Він зазначив, що є певні проблеми з матеріально-технічним забезпеченням дільниць і з наявністю агітаційних матеріалів на ділянках - подібні матеріали повинні були бути прибрані до настання "дня тиші" 16 липня.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування