Ердоган заявив, що в Туреччині необхідно повернути смертну кару

Понеділок, 18 липня 2016, 05:28

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган в неділю заявив, що неможливо відкладати застосування смертної кари в відношенні учасників невдалого державного перевороту.

Про це повідомляє агентство Reuters.

Виступаючи перед натовпом прихильників, які закликали до страти щодо заколотників, Ердоган сказав: "Ми не можемо це ігнорувати".

Він також закликав своїх прихильників продовжувати протести проти спроби державного перевороту, підкресливши, що загроза перевороту повністю усунена.

Туреччина скасувала смертну кару в 2004 році, щоб відповідати критеріям вступу до Євросоюзу. Останній раз страта в цій країні застосовувалася в 1984 році.

Як повідомлялося, в ніч на суботу прем'єр-міністр Туреччини Біналі Йилдирим заявив, що Туреччина зіткнулася з спробою повстання армії.

Група військових в Туреччині заявила, що взяла під контроль країну.

Водночас президент країни Реджеп Таїп Ердоган закликав турецький народ вийти на вулиці і в аеропорти, які були закриті для прийому літаків.

За кілька годин стало відомо, що уряд Туреччини контролює ситуацію в країні.

Прем'єр-міністр Туреччини звинуватив в організації спроби військового перевороту опозиційного мусульманського проповідника Фетхуллаха Гюлена.

Під час путчу загинули 265 осіб: 104 військові, решта цивільні. Понад 2800 солдатів, причетних до організації заворушень, заарештовані.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!