Холодницький просить Луценка розслідувати дії нардепа Дейдея

Понеділок, 18 липня 2016, 16:02

Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявляє про тиск з боку народного депутата Євгена Дейдея (Народний фронт) на суд та перешкоджання з його боку роботі прокурорів САП. Він звернувся в ГПУ.

Про це Холодницький повідомив на своїй сторінці в facebook.

Він зазначив, що 17 липня під час розгляду в Солом’янському райсуді Києва клопотання про застосування до підозрюваного Сергія Переломи запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, Дейдей "разом з іншими особами, відкрито, у присутності представників засобів масової інформації, висловлював погрози фізичної розправи та ображав гідність процесуального керівника у кримінальному провадженні – заступника керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Володимира Кривенка та мого першого заступника Максима Грищука".

Холодницький вбачає у діях Дейдея "протиправний умисел щодо перешкоджання законній діяльності прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та перешкоджання виконанню ними службових обов’язків", а також тиск на суд.

Він звернувся з цього приводу до ГПУ.

"Звернувся до Генерального прокурора України Юрія Луценка з вмотивованим рапортом про внесення відомостей за даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань та початку досудового розслідування за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 343 та ч. 1 ст. 345 Кримінального кодексу України", - зазначив Холодницький.

Як відомо, 17 липня Солом'янський райсуд Києва взяв під варту першого заступника глави правління НАК "Нафтогаз" Сергія Перелому строком до 9 вересня з альтернативою внесення застави 80 мільйонів гривень.

Тетяна Кусок, УПpowered by lun.ua