Суд залишив поплічника Пшонки під вартою

Вівторок, 19 липня 2016, 15:32

Апеляційний суд Києва підтвердив рішення Печерського райсуду про тримання під вартою з альтернативою застави у 30 млн грн для Бориса Крука – сина екс-депутата Юрія Крука, підозрюваного в пособництві екс-генпрокурору Віктору Пшонці у відмиванні грошей.

Відповідне рішення оголосила у вівторок суддя Ольга Єфімова, повідомила "Укрінформу" керівник прес-служби суду Тетяна Геведзе.

"Апеляційна скарга адвокатів Бориса Крука залишена без задоволення, рішення суду першої інстанції залишається в силі", – сказала вона.

Як відомо, 23 червня Крук був затриманий за підозрою в співучасті в заволодінні екс-генпрокурором 69 млн грн державних коштів, призначених для ремонту будівель Генпрокуратури.

Йому повідомлено про підозру у вчиненні низки злочинів, зокрема особливо тяжких, у пособництві заволодіння особою, яка посідала особливо відповідальне становище, грошовими коштами в особливо великих розмірах, у відмиванні отриманих злочинним шляхом доходів в особливо великому розмірі, а також в організації фіктивного підприємництва.powered by lun.ua