ГПУ відкрила справу щодо погроз Дейдея на адресу керівництва САП

Вівторок, 19 липня 2016, 22:59

Головне слідче управління Генпрокуратури внесло до реєстру досудових розслідувань відомості за фактами погроз депутата від "Народного фронту" Євгенія Дейдея на адресу заступника керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Володимира Кривенка.  

Про це повідомила прес-служба ГПУ.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні доручено прокуратурі міста Києва.

"На теперішній час провадяться невідкладні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на встановлення істини та забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування у відповідності до вимог ст. ст. 2, 9, 28 КПК України", - зазначили у відомстві.

У ГПУ додали: якщо інформація про погрози підтвердиться, то Дейдею загрожуватиме покарання у виді виправних робіт на термін до 2 років або арешт на термін до 6 місяців, або обмеженням волі на термін до 3 років, або позбавлення волі на той самий термін; також нардепу загрожує штраф до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на термін до одного року, або арешт на термін до трьох місяців.

Як відомо, 17 липня Солом'янський райсуд Києва взяв під варту першого заступника глави правління НАК "Нафтогаз" Сергія Перелому строком до 9 вересня з альтернативою внесення застави 80 мільйонів гривень.

Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив про тиск з боку народного депутата Євгена Дейдея на суд та перешкоджання з його боку роботі прокурорів САП.

Пізніше Дейдей вибачився за свої погрози і образи на адресу заступника керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Володимира Кривенка та першого заступника Максима Грищука.  

Українська правдаpowered by lun.ua
Усі новини...
Підпишіться на наші повідомлення!