25.06

Банківський форум

Суд анексованого Криму відмовився припинити справу проти Умерова

Четвер, 21 липня 2016, 11:37

У анексованому Криму районний суд Сімферополя відмовив у задоволенні скарги заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова на постанову про порушення проти нього кримінальної справи.

Про це повідомляє Крим.Реалії з посиланням на адвоката Умерова Еміля Курбедінова. 

За його словами, сторона захисту вказувала на низку порушень прав підзахисного.

"Слідство об'єктивно не вказало всю інформацію про Ільмі Умерова, а саме те, що він є громадянином України. Ми вважаємо це істотним порушенням. Слідство відмовилося це вказувати, а зважило, що саме може вибирати між двома громадянствами", - зазначив адвокат.

За його словами, також є низка помилок у даній постанові.

"Ми вказали, що при винесенні цієї постанови Умерову не були роз'яснені його права: право на оскарження і таке іншеі ", - пояснив Курбедінов.

Як відомо, 12 травня управління ФСБ по Криму порушило кримінальну справу за ст.280.1 щодо Умерова за його висловлювання в ефірі кримськотатарського телеканалу ATR.

Сам Умеров заявив, що його слова у передачі були переведені невірно, повідомляє Громадське радіо

"Я виступаю за відновлення територіальної цілісності і Російської Федерації, і України", - зазначив заступник голови Меджлісу.

Умерова взяли на підписку про невиїзд. Захист Умерова узяв на себе адвокат Марк Фейгін, який раніше був адвокатом нардепа Надії Савченко. 

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: