Захист Януковича обіцяє зробити все, щоб відеодопит відбувся

Четвер, 21 липня 2016, 20:43

Захист екс-президента України Віктора Януковича обіцяє зробити все для якнайшвидшої організації його допиту в режимі відеоконференції у справі п'яти колишніх працівників спецпідрозділу МВС "Беркут".

Про це агентству "Інтерфакс-Україна" заявив адвокат Віталій Сердюк.

"Ми дуже довго до цього йшли. Зараз пішло масоване вкидання від наших процесуальних опонентів про те, що Мін’юст вирішив допитати Януковича, Святошинський суд вирішив, що Україна вимагає допиту... Насправді, цілий рік вимагали ми, і планомірно до цього йшли. І в результаті всіх наших дій суд вимушений був вчинити за законом, задовольнити заяву та прийняти рішення про необхідність допиту. Тобто, ініціатива була з боку захисту Януковича та захисту беркутівців", - сказав він.

За словами Сердюка, Святошинський суд визначив час до грудня 2016 року для організації цього допиту, але адвокати докладатимуть усіх зусиль, щоб він відбувся якомога раніше.

Сердюк також зазначив, що після направлення Міністерством юстиції України відповідних документів до Мін’юсту РФ російська сторона має визначити суд у Росії, який братиме участь у відеоконференції, між судами має бути погоджено дату, і після цього буде проведено допит.

"Найімовірніше, це буде суд за місцем його перебування в Ростові-на-Дону", - вважає він.

Адвокат зазначив, що захист Януковича ще близько восьми місяців тому, на прохання Генеральної прокуратури України, передав інформацію про точну адресу постійного місця проживання свого клієнта в Ростові-на-Дону.

"Ми вимагали протягом усього цього часу, щоб слідчі прибули за цим місцем перебування для проведення слідчих дій, але протягом усього цього часу Генпрокуратура з надуманих формальних приводів відмовляла в проведенні цього допиту. Це і в справі Майдану, і в справі "Укртелекому", і в справі Межигір'я", - стверджує він.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!