Суд залишив комуністку Александровську під вартою

П'ятниця, 22 липня 2016, 16:45

У Харкові суд залишив під вартою підозрювану в посяганні на територіальну цілісність і незалежність України колишнього народного депутата від Комуністичної партії Аллу Александровську.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на прокуратуру Харківської області, відповідне рішення у п'ятницю ухвалив Апеляційний суд Харківської області, відхиливши апеляцію Александровської.

Судове засідання проходило в закритому режимі, тому що за клопотанням захисту підозрюваної представники державного обвинувачення розкривали матеріали провадження.

Заслухавши думки сторін, суд підтвердив обґрунтованість обвинувачення та відхилив клопотання захисту Александровської про скасування запобіжного заходу.

Як відомо, 30 червня Київський районний суд Харкова обрав Александровській запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави на 2 місяці.

За попередніми даними, Александровська та її син Олександр намагалися вплинути шляхом підкупу на керівництво та депутатів місцевих рад для прийняття ними звернення до Верховної Ради та президента про прийняття змін до Конституції з питань федералізації.

Зокрема, зафіксовано факт надання 9 тисяч доларів неправомірної вигоди за прийняття таких звернень керівництву Південної міської ради Харківської області.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!