Стрілянина у Мюнхені: щонайменше дев'ять загиблих

П'ятниця, 22 липня 2016, 23:59
Стрілянина у Мюнхені: щонайменше дев'ять загиблих

Внаслідок стрілянини в торговельному центрі Olympia в Мюнхені, за офіційними даними, загинули щонайменше дев'ять осіб, багато людей поранені. Нападники досі на волі.

Про це пише DW.com.

Стрілянина у Мюнхені почалася у закладі швидкого харчування McDonald's у торговельному центрі (ТЦ) Olypmia, розташованому в районі Мозах на північному заході міста, близько 18.52 за Києвом.

Внаслідок інциденту загинули щонайменше дев'ять осіб, багато людей поранені, проте їхня точна кількість наразі невідома. Жодного з нападників, яких було, за попередніми даними, до трьох осіб, поки не затримано.

Один з померлих, знайдених неподалік місця пападу, можливо, є нападником, розслідується можлива причетність його до атаки.

У місті організовано кризовий штаб та оголошено високий рівень терористичної загрози. У поліції заявляють про відсутність на даний момент інформації про ісламістські мотиви злочину.

Рух громадського транспорту призупинено, евакуйовано людей з головного залізничного вокзалу міста. Федеральний уряд Німеччини готується до кризової ситуації з огляду на події.

За попередніми даними, серед загиблих та постраждалих унаслідок стрілянини немає українців.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: