Луценко: Кулик дуже важливий для слідства, але відмазаний не буде

Неділя, 24 липня 2016, 00:19

Генпрокурор Юрій Луценко не збирається вигороджувати прокурора сил АТО Костянтина Кулика, однак вважає його дуже важливим для розслідування справи Сергія Курченка.

"Справа (проти Кулика) є, вона знаходиться на стадії досудового слідства НАБУ, і я жодним чином не збираюся пана Кулика вигороджувати", - сказав Луценко в ефірі "112 каналу" в суботу.  

"Якщо буде доведено досудовим слідством, а потім в суді, що він дійсно незаконно збагачувався через свою співмешканку – ок, він відповість, як і всі. Але до того часу, поки йде слідство, я вважаю і мушу це сказати – він є дуже важливим для слідства", - зазначив генпрокурор.

Коментуючи слова директора НАБУ Артема Ситника про те, що питання про оголошення підозри Кулику "було вирішено до того, як його впихнули у групу по Курченку", Луценко зазначив, що Кулик вів справу Курченка ще рік тому.

"Ця справа, на жаль, через відсутність політичної волі була заморожена. Зараз така воля існує і в генерального прокурора, і в його заступників. Відтак пан Кулик, в голові якого весь план по злочинній організації Курченка і Клименка, для мене дуже важливий. Але це не означає, що в разі встановлення його порушень закону він буде відмазаний", - підкреслив генпрокурор.

Як відомо, НАБУ займається справою Кулика ще з зими. Причиною є наявність у прокурора АТО та його сім'ї дорогих автомобілів та житла у Києві, які не відповідають його задекларованим доходам.

19 липня Апеляційний суд Києва переніс розгляд апеляції Кулика на арешт його майна на 28 липня.

Українська правда